Vă mulțumim pentru toate recenziile voastre! Fiecare feedback este extrem de valoros pentru noi și ne ajută să ne îmbunătățim serviciile în mod constant.
Cu respect și recunoștință, Echipa Forest ONE
Alexandra Laicu-Hausbergeracum 10 luniLemn de calitate si oameni profesionisti! Recomand!Vlad-Valentin Paianuacum 10 luniRecomand, profesionalism deplin si lemn de calitate!Tiberiu Ormosacum 11 luniLemn pentru proiecte mai mari sau mai mici. Nu totdeauna functioneaza drujba pentru taiat bucatile prea mari.Emanuel Szociacum 1 anAm obtinut aici cea mai convenabila oferta din Timisoara, recomand.Rulmentul Galbenacum 1 anSuntem foarte multumiti de colaborarea cu acest depozit de lemn din Timisoara, recomandam cu incredereIT Marketingacum 2 aniMonica Antonoviciacum 2 aniG Linesacum 2 aniO colabarare reusita pe toate planurileCosmin Untariuacum 2 aniGheorghe Onetiuacum 2 aniRecomand!Robi Avramacum 2 aniAnamaria Plesacum 2 aniRecomand! Cei mai buni!Csabi Balajacum 2 aniCherestea foarte buna.RecomandFlavius Szocsiacum 2 aniCar-Boy Kidlandacum 2 aniFoarte seriosi, recomand.Vali Marianacum 2 aniLiliana Adamacum 2 aniAm gasit lemn de calitate si am primit reducere buna la tot necesaul de cheresteaua pentru constructia casei.Bujor Popaacum 2 aniBalade Vinuriacum 2 aniCu lemnul de la acest depozit am finalizat construcţia pergolei, iar rezultatul se vede mai jos. Recomand cu încredere Forest ONE!Calin DANacum 2 aniGabriel Prundeanuacum 2 aniLemn de calitate, experienta pozitiva. Recomand!Alina Danacum 2 aniLiviu Lacum 2 aniflorin jurjacum 2 aniVlad F. Szîrkaacum 2 aniRecomand! Material de înaltă calitate și profesionalism.Green Garden Groupacum 2 aniPentru terasa noastra am ales grinzile de la acest depozit bine aprovizionat, iar rezultatul se vede!Cristian Bledeaacum 2 aniCând mai vreau lemn acum știu de unde să iau!Danisa Balajacum 2 aniAm cautat lambriuri de lemn de calitate si la un pret corect pentru mansarda. Le-am gasit pe toate la acest depozit, recomand pentru materialul de calitate trainica.Cristina Caraselacum 2 aniFoarte amabili și șoferi și cei de la birou ,lemn de calitate și adus la termenul cerut . Recomand cu încredereSorin Durneacacum 2 aniLemn de calitate. Seriozitate și livrare la șantier la termenul cerut. Recomand cu încredere.Istrate Nicolaeacum 2 aniFoarte foarte foarte scump. 1800/M³... lemnul verde. La Giarmata este 2500 lemnul uscat. Nu mai mergeți la ei.




















